9 Temmuz 2008 Çarşamba

Gleim CMA Hazırlık Sistemi

CMA Turk, CMA Sertifikası Hazırlık sürecinde, özellikle sınavlara bireysel olarak hazırlanan adaylara, CMA Hazırlık Materyalleri alanında dünya lideri Gleim Sistemini önermekte ve CMA Turk tarafından yürütülen CMA Hazırlık Programı Gleim tarafından önerilen Uluslararası CMA Programları listesinde yer almaktadır.


CMA Sertifikası sınavlarına kişisel hazırlık amacıyla kullanılan "Gleim CMA Hazırlık Seti", "Gleim CMA Online Uzaktan Eğitim Hizmeti" ve "Gleim CMA Essay Wizard" ürünleri ve hizmetleri aşağıdaki bölümlerden oluşmaktadır:

CMA Part 1 - Financial Planning, Performance & Control
CMA Part 2 - Financial Decision Making

Gleim CMA hazırlık ürün ve hizmetleri, gereksinimlerinize uygun bir şekilde hem ayrı ayrı, hem belirli kombinasyonlar şeklinde, hem de set halinde kullanılabilmektedir. Sizin CMA sınavlarına hazırlanma hedefleriniz doğrultusunda gereksiniminize en uygun ürün veya hizmeti önerebilmemiz için info@cmaturk.net adresinden veya 212-355 8962 numaralı telefondan CMA Program Ofisi'ne ulaşabilirsiniz.

Gleim CMA Hazırlık Seti: Gleim CMA Hazırlık Seti 2 kitap ve 2 bölümden oluşan soru bankası uygulamasından oluşmaktadır. CMA Sertifika sınavları için eksiksiz bir hazırlık sistemi sunan Gleim, tüm sınav bölümlerini kapsayan 2000 üzerinde çoktan seçmeli soruyu içeren bir soru bankasına sahiptir. Tüm soruların çözümlerinin de yer aldığı soru bankası içinde Gleim tarafından hazırlanan soruların yanı sıra CMA sınavlarında daha önce sorulmuş ve ICMA tarafından yayınlanmış sorular da yer almaktadır.Gleim Online Uzaktan Eğitim Hizmeti: Gleim Online Uzaktan Eğitim Hizmeti, internet üzerinden erişeceğiniz etkileşimli bir uzaktan eğitim sistemi olup her bir bölümü 10 çalışma ünitesinden oluşmaktadır. Bu hizmet dahilinde görsel ve sesli sunumlar, etkileşimli soru/cevap bölümleri ile Gleim tarafından atanacak ve size uzaktan destek verecek kişisel bir danışman/eğitmen olacaktır. Kişisel danışmanınıza sınavlar, konu içerikleri, çalışma metodları konularında danışabilirsiniz. 

Ayrıca bu hizmet dahilinde 2 kitap ve soru bankasından oluşan Gleim CMA Hazırlık Seti de size ücretsiz sağlanacaktır. Her bir CMA bölümündeki 10 çalışma ünitesi 1 ila 5 saat arasında bir çalışma gerektirmektedir. Her bir çalışma ünitesinde
  • Sesli ve görsel anlatımlı sunumları
  • 30 yanlış/doğru tipi soru
  • 10-20 sayfalık yazılı eğitim dokümanı
  • İki adet 20 soruluk çoktan seçmeli test
  • Bir yazılı problem ve çözümü
  • Gleim Essay Wizard: Her çalışma ünitesi başına 2 senaryo ve senaryo başına 1-4 problem
sağlanmaktadır. Gleim Online Uzaktan Eğitim Hizmeti, tüm bölümlere ve Gleim Essay Wizard uygulamasına online 18 ay sınırsız erişim ve ayrıca 2 kitap ve soru bankasından oluşan Gleim CMA Hazırlık Seti'ni de ücretsiz 
sağlamaktadır.Gleim CMA Essay Wizard: CMA sınavlarındaki 1 saatlik problem çözümü (essay) bölümüne hazırlık ve CMA programı konuları derinlemesine çalışmak amacıyla Gleim tarafından sunulan uzaktan erişimli bir hizmettir. Her bir CMA bölümü için 20 senaryo ve her senaryo ile ilgili 1-4 problem çözümünü içermektedir.

CMA sınavlarına kişisel hazırlık için Gleim CMA Sistemi ürünlerini satın almak isterseniz, havale veya kredi kartı ödeme onayınızın alınmasından sonra 1 iş günü içinde ürünleriniz kargo ile adresinize teslim edilmektedir. Gleim CMA Hazırlık Sistemi ürünlerinin siparişini vermek içiniletişim formunu doldurabilirsiniz.Hiç yorum yok: