2 Mart 2011 Çarşamba

Gleim CMA Hazırlık ve Eğitim Sistemi

CMA Sertifikası sınavlarına kişisel hazırlık amacıyla kullanılan "Gleim CMA Hazırlık Seti", "Gleim CMA Online Uzaktan Eğitim"  ürün ve hizmetleri aşağıdaki bölümlerden oluşmaktadır:

CMA Part 1 - Financial Planning, Performance & Control
CMA Part 2 - Financial Decision Making

Gleim CMA hazırlık ürün ve hizmetleri, gereksinimlerinize uygun bir şekilde hem ayrı ayrı, hem belirli kombinasyonlar şeklinde, hem de set halinde kullanılabilmektedir. Güvenli online sipariş vermek için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Gleim CMA hazırlık hazırlık ürün ve hizmetleri Türkiye'nin her yerine ücretsiz kargo ile 1 iş günü içinde gönderilmektedir.

Gleim CMA Hazırlık Seti: Gleim CMA Hazırlık Seti 2 kitap ve 2 bölümden oluşan soru bankası uygulamasından oluşmaktadır. CMA Sertifika sınavları için eksiksiz bir hazırlık sistemi sunan Gleim, tüm sınav bölümlerini kapsayan 2000 üzerinde çoktan seçmeli soruyu içeren bir soru bankasına sahiptir. Tüm soruların çözümlerinin de yer aldığı soru bankası içinde Gleim tarafından hazırlanan soruların yanı sıra CMA sınavlarında daha önce sorulmuş ve ICMA tarafından yayınlanmış sorular da yer almaktadır.

Ayrıntılı bilgi ve sipariş için: https://online.cmaturk.net


Gleim Online Uzaktan Eğitim Hizmeti: Gleim Online Uzaktan Eğitim Hizmeti, internet üzerinden erişeceğiniz etkileşimli bir uzaktan eğitim sistemi olup her bir bölümü 10 çalışma ünitesinden oluşmaktadır. Bu hizmet dahilinde görsel ve sesli sunumlar, etkileşimli soru/cevap bölümleri ile Gleim tarafından atanacak ve size uzaktan destek verecek kişisel bir danışman/eğitmen olacaktır. Kişisel danışmanınıza sınavlar, konu içerikleri, çalışma metodları konularında danışabilirsiniz. Ayrıca bu hizmet dahilinde 2 kitap ve soru bankasından oluşan Gleim CMA Hazırlık Seti de size ücretsiz sağlanacaktır. Her bir CMA bölümündeki 10 çalışma ünitesi 1 ila 5 saat arasında bir çalışma gerektirmektedir. 


Her bir çalışma ünitesinde
  • Sesli ve görsel anlatımlı sunumları
  • 30 yanlış/doğru tipi soru
  • 10-20 sayfalık yazılı eğitim dokümanı
  • İki adet 20 soruluk çoktan seçmeli test
  • Bir yazılı problem ve çözümü
  • Gleim Essay Wizard: 2 bölümün her birinde 10 çalışma ünitesi ve her çalışma ünitesi başına 2 senaryo ve senaryo başına 1-4 problem
sağlanmaktadır. Gleim Online Uzaktan Eğitim Hizmeti, tüm bölümlere ve Gleim Essay Wizard uygulamasına online 18 ay sınırsız erişim ve ayrıca 2 kitap ve soru bankasından oluşan Gleim CMA Hazırlık Seti'ni de ücretsiz sağlamaktadır. 

Ayrıntılı bilgi ve sipariş için: https://online.cmaturk.net

Hiç yorum yok: